Spławikowe Rejonowe Zawody o Puchar Kieleckiego Zarządu Okręgu PZW

W dniu 1 października 2023 na zbiorniku w Suchedniowie odbyły się eliminacje do Spławikowych Rejonowych Zawodów o Puchar Kieleckiego Zarządu Okręgu PZW. W zawodach tych brały udział drużyny z sąsiednich Kół PZW.

Rywalizacja ta organizowana jest z ramienia Okręgowego, na wytypowanym łowisku znajdującym się w obrębie Okręgu PZW.

Celem zawodów jest aktywizacja życia sportowego w Kołach Okręgu PZW w Kielcach oraz utrzymanie więzi związkowej i koleżeńskich kontaktów wśród członków. Nasze Koło reprezentowała drużyna w składzie – Ola Adamczyk – kobieta, Mariusz Adamczyk – senior oraz Adrian Kopeć – junior.

Po kilkugodzinnej rywalizacji na zbiorniku Suchedniów, naszej drużynie udało wywalczyć się zwycięstwo i awans do szczebla okręgowego, którego gospodarzem było Koło PZW w Radoszycach. Drugi etap zawodów odbył się tydzień po eliminacjach, czyli w niedzielę 8.10.2023 r.

Pomimo dobrych wyników w eliminacjach, na szczeblu okręgowym ciężko było wywalczyć wynik ze względu na bardzo słabe brania.

Gratulujemy wszystkim drużynom za współuczestnictwo, a organizatorom dziękujemy za wsparcie i pomoc, zarówno w organizacji jak i uczestnictwie naszej drużyny w zawodach.

Poniżej kilka zdjęć z obu etapów rywalizacji.