Kronika Koła PZW w Suchedniowie

Kronika PZW Suchedniów 1955-2015Zrzeszenie zwolenników rekreacyjnego i aktywnego spędzania wolnego czasu z wędką, jakim jest suchedniowskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego ma zaszczyt przedstawić Internautom historię naszego Koła która trwa od 5 maja 1955 roku, kiedy to zorganizowano pierwsze zebranie powołujące do życia Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Suchedniowie.

Wspólne wycieczki wędkarskie, sukcesy na szczeblu okręgowym, rywalizacje wędkarskie uczestników podczas zawodów, pamiętne uroczystości, a przede wszystkim sport, hobby i relaks to czynniki, które łączą historię naszej działalności w jedną obszerną przygodę życiową.

W tym dziale mamy zaszczyt Wam czytelnikom przedstawić i przekazać w skrócie kronikę tej niesamowitej organizacji na przestrzeni minionych lat.

Wersja PDF:

Lata Pliki

1955 – 1987

Część I
Część II
Część III
Część IV

1987 – 2000

Część V
Część VI
Część VII
Część VIII

2000 – 2006

Część IX
Część X
Część XI
Część XII

2006 – 2010

Część XIII
Część XIV
Część XV
Część XVI

2011 – 2015

Część XVII
Część XVIII
Część XIX
Część XX

Kliknij na jeden z powyższych linków, aby obejrzeć kronikę.
Czas ładowania pliku może się wydłużyć w zależności od szybkości posiadanego łącza i obciążenia serwera strony w danym czasie. Średnia wielkość pliku PDF to 1,5 MB.

UWAGA! – Do poprawnego wyświetlania zawartości niezbędny jest Acrobat Reader lub inny odtwarzacz plików z rozszerzeniem PDF.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *