Porozumienia międzyokręgowe 2024

10. Siedlce
11. Sieradz
12. Skierniewice
Członkowie wymienionych Okręgów są uprawnieni do wędkowania na ogólnodostępnych wodach nizinnych oraz metodami odpowiadającymi składce członkowskiej na ochronę i zagospodarowanie wód wynoszącej min. 190 zł w danych okręgach lub składce ulgowej wynoszącej min. 130 zł. Składka w ramach porozumienia ściany wschodniej będzie wynosić 40 zł na 2024 r.
Okręg PZW Legnica: na zasadzie ulgowych składek pełnych. Członkowie Okręgu PZW w Kielcach wnoszą składkę w wysokości 200 zł na ogólnodostępne wody nizinne i górskie Okręgu PZW w Legnicy, a Członkowie Okręgu PZW w Legnicy wnoszą składkę w wysokości 200 zł na ogólnodostępne wody nizinne i górskie Okręgu PZW w Kielcach.
Okręg Tarnów składka 135 zł na wszystkie wody.
Członkowie Okręgu Tarnów opłacają składkę 150 zł na wszystkie wody oprócz Mierzawy.