Towarzyskie Zawody Feederowe Open – 16.04.2023 – wyniki

Dnia 16.04.2022 r. nad zalewem w Suchedniowie odbyły się Towarzyskie Zawody Feederowe Open „drgająca szczytówka”, w której brało udział 27 zawodników z całego regionu.

O godz. 7:00 zebrano się na skarpie przy ul. Dawidowicza, gdzie prezes Koła kol. Rafał Kutwin powitał zebranych, a kap. sportowy kol. Mariusz Adamczyk odczytał zasady rywalizacji.

Po wylosowaniu miejsc zawodnicy udali się na swoje stanowiska, aby przygotować sprzęt, przynęty i zanęty. Pomimo słabych brań, większości wędkującym udało się złowić co najmniej kilka sztuk. Dominowały głównie małe płocie i leszcze.

Po blisko pięciogodzinnej rywalizacji ryby zważono i wypuszczono. Zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego, a także pamiątkowe puchary i dyplomy.

Wyniki zawodów:

Seniorzy:

1. Puchalski Łukasz – 2615 pkt.

2. Janus Bartosz – 2410 pkt.

3. Zadrożny Patryk – 1995 pkt.

Juniorzy:

1. Dąbrowa Igor – 1465 pkt.

2. Ślusarczyk Ksawery – 950 pkt.

3. Kopeć Adrian – 200 pkt.

Dziękujemy zawodnikom za udział w rywalizacji, a członków miejskiego Koła zapraszamy na Spławikowe Mistrzostwa, które odbędą się już 23 kwietnia. Za pomoc w organizacji zawodów pragniemy podziękować Pani skarbnik Oli Adamczyk oraz pozostałym członkom ZK PZW w Suchedniowie.