Zakończenie sezonu wędkarskiego 2014

0008Dnia 19 października na suchedniowskim zbiorniku odbyły się ostatnie już w tym roku zawody wędkarskie. O godz. 8:00 zawodników przywitali sędzia zawodów kol. Michał Łubek oraz kapitan sportowy kol. Tadeusz Przygoda. Zawody odbywały się w dyscyplinie gruntowej, na żywej rybie, zgodnie z zasadami RAPR. Po wylosowaniu stanowisk wędkarze udali się w wyznaczone miejsca do połowu ulokowane wzdłuż grobli.

Zmagania z rybami trwały niemal 4 godziny. Pomimo ciepłej, słonecznej aury brania były bardzo słabe, na co narzekali wędkujący. Nie pomagały zmiany przynęt i zanęt. Ryba tego dnia po prostu nie brała. Pomimo to trzem zawodnikom udało się wyjść z rywalizacji zwycięsko. Pojedyncze sztuki płoci i leszcze zadecydowały o finalnej punktacji. Na pierwszym miejscu z ilością punktów 668 ulokował się kol. Marcin Kamiński. Drugie miejsce przypadło w klasyfikacji kol. Sławomirowi Kotwicy – 212 pkt. Trzecie miejsce zajął kol. Paweł Kowalik – 142 pkt.

W miłej atmosferze zakończono tegoroczny sezon wędkarski, zaś koledzy którzy wykazali się najlepiej otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Dziękujemy zawodnikom za przybycie, życzymy owocnych połowów i zapraszamy na zawody w kolejnym sezonie wędkarskim 2015.