Wizyta klasy 0b z SSP3 w siedzibie PZW

30.09.2016r uczniowie klasy 0b wraz z nauczycielami SSP Nr 3 w Suchedniowie zostali zaproszeni do siedziby Klubu Wędkarskiego PZW w Suchedniowie, mieszczącego się przy ul. Spokojnej. Spotkanie to miało przybliżyć najmłodszym wędkarstwo, jako formę aktywnego spędzania czasu wolnego.
Prezes klubu Mieczysław Ciszewski oraz kapitan sportowy – Tadeusz Przygoda przedstawili dzieciom 60 – letnią historię koła oraz zasady amatorskiego połowu ryb. Podczas zajęć uczniowie mieli możliwość poznania sprzętu i przynęt do różnych metod wędkowania.
Dodatkowo czas spędzony w kole umiliły konkursy tematyczne i słodki poczęstunek. Każde dziecko otrzymało wędkarską niespodziankę.
Nauczyciele oraz dzieci serdecznie dziękują za mile spędzony czas i przekazaną wiedzę.