Zawody spinningowe na zakończenie sezonu

2Tradycyjnie jak co roku i tym razem zakończono sezon wędkarski towarzyskimi zawodami spinningowymi. O godz. 6:00 dnia 14 października rozpoczęto spinningową rywalizację, w której wzięło udział 19 uczestników. Najwytrwalsi stawili się na zbiórce przy zaporze lokalnego zbiornika, gdzie omówiono regulamin rywalizacji i rozlokowano zawodników na odpowiednią stronę zbiornika według wylosowanych numerków.

Pogoda tego dnia dopisała, nie wiało, nie padało, a temperatura była dodatnia. Z rybami już niestety było nieco gorzej. W przeciągu blisko pięciogodzinnej rywalizacji nikt nie zdołał złowić wymiarowego „szczupłego”. Sytuacje uratowały okonie, które padły łupem trzech zawodników, jednocześnie decydując o ich miejscach „na podium”.

Zaszczytne pierwsze miejsce zdobył kol. Adrian Materek z sumą punktów 190. Tuż za nim ulokował się kol. Marek Fąfara (170 pkt.), a trzecie miejsce objął kol. Łukasz Spadło – 110 pkt. Zawody zakończono wspólnym ogniskiem z ciepłym posiłkiem.

Podsumowując, tegoroczny sezon wędkarski można zaliczyć jak najbardziej do udanych. Najlepszą frekwencją i wynikami cieszyły się zawody gruntowe nocne, zawody spinningowe rozpoczynające „sezon szczupakowy” oraz tradycyjna, rodzinna impreza z okazji Dnia Dziecka. Dziękujemy zawodnikom za udział w tegorocznych zawodach wędkarskich i jednocześnie zapraszamy wszystkich chętnych na walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze, które odbędzie się 27 stycznia 2013.

Zawody spinningowe na zakończenie sezonu – 14.10.2012 r.

1. Adrian Materek – 190 pkt.
2. Marek Fąfara- 170 pkt.
3. Łukasz Spadło – 110 pkt.